Sklep Nutridome poszerzył swój asortyment o lakiery hybrydowe HANDS. Markę cechuje bogata oferta trwałych i łatwych w aplikacji formuł. Według twórców marki największym ich wyróżnikiem jest to, że od teraz każda kobieta będzie mogła wykonać autorski manicure hybrydowy.
Oprócz wygody stosowania ważna jest również szeroka gama kolorów, trwałość nawet do 3 tygodni i nieskazitelny, absolutnie rozbrajający połysk
wylicza Magdalena Podgórska, nutrikonsultantka
Oprócz lakierów są jeszcze baza i top, które sprawiają, że wykonany manicure wygląda bardzo profesjonalnie.
Nie zamierzamy zwalniać. Nieustannie poszukujemy najlepszych rozwiązań dla naszych klientek, dlatego wciąż poszerzamy asortyment. Planujemy kilka nowości, ale nie chcę zdradzać szczegółów. W Nutridome lubimy zaskakiwać.
Paulina Makowiecka, Head of Marketing