Kolejne produkty NUTRIDOME przeszły rebranding

Kolejne produkty NUTRIDOME przeszły rebranding

Żel do mycia ciała i peeling do twarzy zyskały nową szatę graficzną.

Tak samo skuteczny skład, ale nowa szata graficzna. Kolejne produkty marki własnej sklepu NUTRIDOME przeszły rebranding. 

Zmiana szaty graficznej to element szerszych działań, które prowadzone są od 2019 roku. Rebranding był początkiem funkcjonowania nowego koneptu sklepu. Przypomnijmy, że opiera się on na eksperckości, empatii i kuratorskim doborze kosmetyków. NUTRIDOME to wysoka jakość produktów i obsługi klienta.

Rebranding przeszedł nie tylko sklep, ale także marka własna kosmetyków pod taką samą nazwą - NUTRIDOME. Tym razem nową szatę graficzną zyskały żel do mycia ciała z ekstraktem z koziego mleka oraz peeling do twarzy face detox. 

Żel do mycia ciała z ekstraktem z koziego mleka Ukojenie i Nawilżenie marki NUTRIDOME to idealne rozwiązanie dla każdego typu skóry. Kosmetyk doskonale nawilża i regeneruje. Produkt koi nawet bardzo wrażliwą skórę i niweluje drobne podrażnienia, pozostawiając ciało gładkie, wypielęgnowane i miękkie w dotyku. Poza ekstraktem z koziego mleka żel został wzbogacony o kwas mlekowy, wykazujący właściwości antybakteryjne, nawilżającą glicerynę i poprawiającą elastyczność skóry prowitaminę B5. W kontakcie z woda żel tworzy gęstą, kremową pianę.

Peeling do twarzy face detox marki NUTRIDOME z aktywnym węglem bambusowym pielęgnuje i oczyszcza. Pomaga absorbować zanieczyszczenia i toksyny z powierzchni skóry. Głęboko ją oczyszcza, uwalniając pory od niedoskonałości. Glinka i odżywcze mikroelementy wygładzają i uelastyczniają cerę, dodając jej naturalnego blasku. Produkt wyrównuje koloryt, a dodatkowo pozostawia skórę promienną i pełną blasku. Kaolin w drobnoziarnistym peelingu złuszcza martwy naskórek, pozostawia skórę gładką oraz miękką. Kosmetyk ma delikatną konsystencję. Dedykowany jest skórze z niedoskonałościami. 

Obydwa produkty dostępne są w sklepie nutridome.pl oraz w sklepach stacjonarnych NUTRIDOME.

Skontaktuj się z nami
Dagmara Gac
Dagmara Gac Specjalista ds. komunikacji i PR
Dagmara Gac
Dagmara Gac Specjalista ds. komunikacji i PR
Więcej o Nutridome

Nutridome

body&spirit