Kuratorski wybór marek kosmetycznych w NUTRIDOME

Kuratorski wybór marek kosmetycznych w NUTRIDOME

Sklep NUTRIDOME dzięki pracy swoich ekspertów oferuje wyselekcjonowaną gamę kosmetyków.

To zamierzona strategia. Przedstawiamy klientom, wybrane spośród tysięcy, kosmetyki, które wyróżnia dobry i skuteczny skład, bogactwo ekstraktów naturalnych i przystępna cena.

Sklep NUTRIDOME kieruje się zasadą jakości. W ofercie NUTRIDOME są jedynie wyselekcjonowane kosmetyki o dobrych i skutecznych składach, zgodne z filozofią sklepu, która zakłada kuratorski wybór oraz ekspercką i empatyczną obsługę.

- Najwięcej uwagi skupiamy na jakości kosmetyków, które są dostępne w naszym sklepie. Przed wprowadzeniem danego produktu do sprzedaży dokładnie go analizujemy. Dokonujemy selekcji po to, aby klient mógł wybierać tylko spośród skutecznych kosmetyków. W razie wątpliwości nasi nutrikonsultanci pomagają dobrać produkt odpowiedni do potrzeb klienta – mówi ….

Eksperci NUTRIDOME podczas analizy formuły kosmetyków biorą pod nie tylko uwagę ich skuteczność, lecz także związek z naturą. NUTRIDOME oferuje produkty o zrównoważonych składach, w których są zarówno naturalne ekstrakty, jak i bezpieczne składniki przebadane dermatologicznie i alergologicznie.

W NUTRIDOME klienci znajdą tylko sprawdzone marki kosmetyków. W ofercie sklepu klienci znajdą kosmetyki m.in. marki Orphica, Halier, OH!TOMI, BODY TONES, SAY Makeup, Resibo, Mokosh, Alkemie, czy Melo. Sklep posiada także markę własną pod tą samą nazwą – NUTRIDOME. To kosmetyki, a także nutrikosmetyki o skutecznych recepturach, które zyskały zaufanie i sympatię klientów, co poświadczają pozytywne opinie z ankiet. Każda z marek posiada ugruntowaną pozycję na rynku i jest doceniana przez konsumentów za skuteczność.

Po więcej informacji o ofercie sklepu zapraszamy na www.nutridome.pl i do sklepów stacjonarnych w Galerii Mokotów w Warszawie i Galerii Słonecznej w Radomiu.

Więcej o Nutridome

Nutridome

body&spirit