Nowa marka Body Tones w sklepie NUTRIDOME

Nowa marka Body Tones w sklepie NUTRIDOME

Nowa marka samoopalaczy Body Tones jest już dostępna w sklepach NUTRIDOME.

BODY TONES to nowy samoopalacz w piance, który klienci sklepów NUTRIDOME znajdą w ofercie sklepu.

Kosmetyk zaprojektowany został w dwóch wariantach: dla karnacji jasnej i ciemnej. Samoopalająca pianka BODY TONES nadaje skórze naturalny kolor opalenizny. Poza poprawą kolorytu, jej innowacyjna formuła AQUAXYL™ działa pozytywnie na utrzymanie równowagi płynów w skórze, długotrwale nawilża i wygładza. Formuła powstała bez użycia toksycznych substancji. W składzie kosmetyków znajduje się także erytruloza, czyli związek cukrowy, który zapewnia naturalny wygląd opalenizny. Domieszka gliceryny wnika w naskórek i kompleksowo go nawadnia. Natomiast kwasy tłuszczowe z oleju kokosowego działają na skórę wygładzająco

Samoopalacz dopasowuje się do karnacji. Zaletą kosmetyku jest to, że nie zostawia smug na skórze ani śladów na ubraniach.

Do aplikowania preparatu służy specjalna rękawica. Rękawica BODY TONES została skrojona na miarę najbardziej wymagających klientów. Każdy detal zaprojektowano, aby maksymalnie usprawnić proces nakładania samoopalaczy. Rękawica jest wielokrotnego użytku. Powstała z nieprzepuszczalnej tkaniny, która jest miła w dotyku i trwała.

Samoopalacze BODY TONES dostępne są w sklepach stacjonarnych NUTRIDOME oraz w sklepie internetowym www.nutridome.pl

https://nutridome.pl/body-tones

Rękawica BODY TONES w sklepach pojawi się już wkrótce.

Skontaktuj się z nami
Dagmara Gac
Dagmara Gac Specjalista ds. komunikacji i PR
Dagmara Gac
Dagmara Gac Specjalista ds. komunikacji i PR
Więcej o Nutridome

Nutridome

body&spirit