Nowy podkład rozświetlający Nutridome już dostępny!

Nowy podkład rozświetlający Nutridome już dostępny!

Rozświetla, wygładza i poprawia koloryt. Podkład rozświetlający to must have w wakacje!

Był wyczekiwany przez klientki. Podkład rozświetlający Nutridome rozbudował portfolio marki własnej sklepu.

Oferta marki własnej sklepu Nutridome jest coraz bogatsza. Po podkładzie kryjącym, który stał się bestsellerem wśród klientów przyszedł czas na nowość, podkład rozświetlający marki Nutridome. To wyjście naprzeciw oczekiwaniom sympatyków sklepu, którzy wskazywali, że właśnie ten produk powinien pojawić się na półkach.

Podkład charakteryzuje innowacyjna formuła, której zadaniem jest wyrównanie i odświeżenie kolorytu cery. Delikatnie połyskujące drobinki rozświetlające sprawiają, że skóra nabiera blasku. Kosmetyk optycznie zmiękcza rysy twarzy i redukuje zmarszczki mimiczne. Podkład rozświetlający dostępny jest w 5 odcieniach: Porcelain, Ivory, Vanilla, Almond oraz Beige.

W formule podkładu znajduje się śluz ślimaka, znany z właściwości regenerujących, odżywczych oraz naprawczych. Kosmetyk jest wzbogacony również o kwas hialuronowy, który charakteryzuje się wysoką zdolnością do wiązania wody, dzięki czemu odkrywa dużą rolę w nawilżaniu skóry. Wyciąg z pszenicy ma natomiast działanie zmiękczające i wygładzające.

Jak używać podkładu?

Przed nałożeniem podkładu rozświetlającego należy odpowiednio nawilżyć skórę i zastosować lekki krem na dzień lub serum do twarzy. W zależności od preferencji nakładać produkt palcami lub użyć pędzla, gąbeczki albo innego aplikatora. Podkład rozświetlający należy nałożyć na całą twarz i w niewielkiej ilości także na szyję.

Markę Nutridome charakteryzują trzy komponenty: skład, jakość i cena:

SKŁAD
Kosmetyki NUTRIDOME wyróżnia prosty, bezpieczny i czytelny skład. Klienci znajdą w nich receptury o optymalnych stężeniach składników aktywnych.

JAKOŚĆ
Produkty NUTRIDOME wytwarzane są z najlepszych surowców w renomowanych laboratoriach. Ich jakość potwierdzają badania oraz zadowolenie klientów.

CENA
Klient otrzymuje wysokiej jakości kosmetyki w uczciwej cenie. Nie płaci za koszty pośredników, reklamę i honorarium celebrytów.

Więcej o Nutridome

Nutridome

body&spirit