Nutridome dla Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie

Nutridome dla Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie

Kwotą 37 tys. 246 zł sklep NUTRIDOME wsparł Szpital Uniwersytecki w Krakowie.

Sklep NUTRIDOME.PL włączył się w akcję #PomagamOnline.

 

Przypomnijmy, że sklep NUTRIDOME.PL prowadził akcję przekazywania 10% od każdego zakupu Szpitalowi Uniwersyteckiemu w Krakowie, odpowiadając tym samym na medialne apele placówki medycznej o pomoc i wsparcie w walce z COVID-19. Akcja była szeroko promowana w mediach społecznościowych. Przyłączyło się do niej wielu użytkowników social mediów, a także stali klienci sklepu.

NUTRIDOME.PL akcję zakończył dziś, wykonując ostatni przelew. Łączna, zebrana kwota przekazana Szpitalowi Uniwersyteckiemu w Krakowie 37 tys. 246 zł.

Placówka medyczna pieniądze te planuje przeznaczyć na środki ochrony osobistej: kombinezony barierowe Tyvek IsoClean, medyczne przyłbice ochronne, gogle i maseczki z filtrem Ffp2 i Ffp3.

Sklep NUTRIDOME.PL nadal zachęca przedsiębiorców do dołączania do akcji #PomagamOnline i wspierania kolejnych szpitali w Polsce!

 

NUTRIDOME.PL to sklep z wyselekcjonowanymi kosmetykami, który wyróżnia ekspercka i empatyczna obsługa oraz uważny dobór produktów. Wizyta w NUTRIDOME to oszczędność czasu - sklep podejmuje współpracę tylko z wybranymi markami, których produkty mają wyjątkowe formuły. Filozofia sklepu opiera się na holistycznym podejściu do pielęgnacji. Tylko kompleksowa pielęgnacja przynosi pełnię satysfakcji.

Szpital Uniwersytecki w Krakowie znalazł się na liście szpitali zakaźnych przygotowanej przez Ministerstwo Zdrowia. Do placówki kierowane są osoby zakażone wirusem SARS-COV-2. Sam szpital pisze o sobie: „połączenie doświadczenia i tradycji z najnowszymi trendami w medycynie na rzecz poprawy zdrowia i komfortu życia pacjenta”.

              

 

 

 

 

Więcej o Nutridome

Nutridome

body&spirit