NUTRIDOME laureatem ELLE International Beauty Awards 2021

Suchy szampon Nutridome najlepszym polskim kosmetykiem do włosów

Najlepszym kosmetykiem roku w kategorii włosy – polski kosmetyk, według redaktorek magazynu ELLE, został suchy szampon NUTRIDOME. Po raz dziewiąty redaktorki ze wszystkich, czterdziestu pięciu edycji ELLE na świecie przetestowały setki produktów i wspólnie wybrały te najlepsze z najlepszych.

NUTRIDOME po raz pierwszy znalazł się na liście produktów wyróżnionych przez redakcję ELLE. Laureat – suchy szampon do wszystkich rodzajów włosów – to produkt dostępny na rynku od kilku miesięcy. Jego walory i działanie znajdziemy w opisie produktu na nutridome.pl:


„Skuteczny i dobry dla wszystkich rodzajów włosów: suchych, zniszczonych, przetłuszczających się, jasnych czy ciemnych. Kosmetyk na bazie skrobi z ryżu siewnego natychmiast oczyszcza i odświeża włosy. Usuwa z nich nadmiar sebum. Skutecznie przywraca świeżość i blask. Suchy szampon NUTRIDOME unosi włosy u nasady, a jednocześnie dodaje fryzurze objętości. Nieduża buteleczka, w której został zamknięty, zmieści się do każdej torebki. Dzięki temu suchy szampon do włosów możesz mieć zawsze przy sobie, a nawet poratować nim przyjaciółkę”.


Tak nagrodzony produkt opisuje redaktor ELLE Polska, Agnieszka Zygmunt: - „Ideał! Odpowiednio pudrowy (dobrze pochłania sebum) i szybko znika po przeczesaniu. Pierwszy suchy szampon, po którym włosy są miękkie i świeże jak po myciu. Brawo!”.

ELLE International Beauty Awards 2021 to nagrody przyznawane przez redaktorki magazynu w 6 kategoriach: zapach, makijaż, twarz, ciało, włosy oraz zielony produkt. Wyniki konkursu zostały opublikowane przez redakcję 4 marca 2021 r.

Paulina Makowiecka, head of marketing w Nutridome: - „Z radością przyjęliśmy wiadomość o przyznaniu suchemu szamponowi naszej marki NUTRIDOME prestiżowej nagrody ELLE International Beauty Awards 2021. Cieszymy się, że nasz produkt zachwycił ekspertów z ELLE. To wielka satysfakcja i potwierdzenie, że z powodzeniem udaje nam się realizować misję naszej marki, która chce zapewnić klientom wyselekcjonowaną ofertę, dobrej jakości kosmetyków”.

W kategorii włosy, obok suchego szamponu NUTRIDOME, znalazły się także: Szampon – Kérastase: Genesis Bain Hydra Fortifiant; Odżywka – Aveda: Botanical Repair Intensive Strengthening Masque Rich; Stylizacja – Dyson: prostownica Corrale.

Więcej o Nutridome

Nutridome

body&spirit