NUTRIDOME – nowy sklep z kosmetykami

NUTRIDOME – nowy sklep z kosmetykami

NUTRIDOME to nowy sklep z wyselekcjonowanymi kosmetykami.

Sklep, który działa na rynku od 2017 roku. Z początkiem 2019 roku sklep przeszedł rebranding. Obecnie jego koncept opiera się na eksperckości, empatii i kuratorskim doborze kosmetyków. NUTRIDOME to wysoka jakość produktów i obsługi klienta.

Sklep NUTRIDOME to wyjątkowe miejsce na kosmetycznej mapie. Filozofia sklepu opiera się
na eksperckości, empatii i kuratorskim dobrze kosmetyków. Obsługę klientów zapewniają nutrikonsultanci, którzy są ekspertami w dziedzinie beauty. To więcej niż sprzedawcy. Nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje i posiadają szeroką wiedzę z zakresu pielęgnacji. Każdego klienta traktują indywidualnie i dobierają odpowiednie rytuały. NUTRIDOME stawia na kuratorski dobór kosmetyków. Eksperci marki, analizując skład kosmetyków, wybierają je z tysięcy różnych preparatów dostępnych na rynku. W sklepie klienci znajdą kosmetyki z naturalnymi składnikami i ekstraktami, a do tego skuteczne i bezpieczne dla użytkowników co potwierdzają badania laboratoryjne.

NUTRIDOME stawia także na empatię. Potrzeby klientów są na pierwszym miejscu. Nutrikonsultanci są doradcami, którzy słuchają klientów dlatego tak ważne są ich opinie i  uwagi, które są zawsze analizowane i często wdrażane.

Ważnym elementem filozofii sklepu jest również holistyczne podejście do piękna co wyraża tagline body&spirit. Dlatego w NUTRIDOME poza kosmetykami klienci znajdą również nutrikosmetyki, dzięki którym zadbają o swoją kondycję od wewnątrz.

Dziś NUTRIDOME to sklep online www.nutridome.pl oraz sklepy stacjonarne.

Skontaktuj się z nami
Dagmara Gac
Dagmara Gac Specjalista ds. komunikacji i PR
Dagmara Gac
Dagmara Gac Specjalista ds. komunikacji i PR
Więcej o Nutridome

Nutridome

body&spirit