Nutridome stawia na transmisje live

Nutridome stawia na transmisje live

Klaudia El Dursi, Magdalena Karwacka czy Anna Galińska to tylko niektóre uczestniczki live Nutridome.

Chcąc pozostać w ciągłym kontakcie z klientami i obserwatorami, sklep Nutridome niemal codziennie prowadzi live, których tematyka jest bardzo szeroka.

Transmisje na żywo w mediach społecznościowych od czasu obostrzeń związanych z koronawirusem, stały się doskonałym narzędziem służącym do utrzymania stałego kontaktu z klientami i obserwatorami, a także do dotarcia do nowych. Live streaming to dla niektórych nie tylko namiastka rzeczywistości i normalności, ale także możliwość nawiązania interakcji z prowadzącymi orz innymi komentującymi.

Sklep z wyselekcjonowanymi kosmetykami Nutridome, chcąc być blisko klientów, a także obserwatorów, postawił na niemal codzienne transmisje na żywo, zarówno na Facebook’u, You Tube oraz Instagramie.

Tematy poruszane w transmisji na żywo są bardzo zróżnicowane: od makijażu, rytuałów pielęgnacyjnych ciała i włosów, po jogę, kwestie zdrowotne oraz zawodowe. Do nagrań live zapraszani są eksperci danej dziedziny, influencerzy, celebryci, aktorzy. Do tej pory w transmisjach udział brali m.in. znane z programu o modelingu Klaudia El Dursi i  Magdalena Karwacka, trenerka fitness Kasia Dziurska, aktorki Laura Samojłowicz, Laura Breszka, beauty expert Anna Galińska, makijażystka gwiazd Beata Milczarek, stylista gwiazd Sebastian Kobielski, doktor Marta Sprawka, joginki Marzena Jaworska i Magda Bałdys, czy popularne influencerki: kosmetolog Anita Kobus – Coco Collection czy Magda z profilu Skin Therapy 22.

Do tej pory największym zainteresowaniem cieszył się live z Klaudią El Dursi, który obejrzało blisko 11 700 osób.

Live organizowane przez Nutridome to nie tylko rozmowa pomiędzy prowadzącym, a zaproszonym gościem, ale także interakcja z uczestnikami, odpowiedzi na ich pytania oraz rozdania atrakcyjnych nagród.

Informację o nadchodzących transmisjach live zainteresowani znajdą na profilu facebook’owym Nutridome Polska oraz w instastories na profilu nutridome_pl. Wszystkie poprzednie nagrania dostępne są w IG TV, na FB i na YT!

Więcej o Nutridome

Nutridome

body&spirit