NUTRIDOME wspiera medyków

NUTRIDOME wspiera medyków

Jeden ze sklepów stacjonarnych NUTRIDOME wspiera radomski szpital i pogotowie.

Kosmetyki do pielęgnacji dłoni o wartości niemal 30 tysięcy złotych przekazał Radomskiemu Szpitalowi Specjalistycznemu i Radomskiej Stacji Pogotowia Ratunkowego sklep NUTRIDOME, który swój punkt ma w Galerii Słonecznej w Radomiu.

Aby wesprzeć personel medyczny i wszystkich pozostałych pracowników szpitala i pogotowia, sklep z wyselekcjonowanymi kosmetykami NUTRIDOME przekazał 1500 kremów do rąk Radomskiemu Szpitalowi Specjalistycznemu i Radomskiej Stacji Pogotowia Ratunkowego, których pracownicy każdego dnia w pierwszej linii walczą z koronawirusem.

W obecnej sytuacji, wszyscy zmuszeni są do noszenia rękawiczek, częstego mycia rąk oraz dezynfekowania ich kilka lub nawet kilkanaście razy dziennie środkami z wysoką zawartością alkoholu. To powoduje przesuszenie dłoni, pękanie skóry, a nawet bolesne rany. Problem z pozoru prozaiczny może być po prostu uciążliwy. Trudniej pracować kiedy dłonie pieką, szczypią i pojawiają się na nich bolesne rany. Kremy do rąk, które sklep podarował szpitalowi i pogotowiu pomogą zminimalizować nieprzyjemne i uciążliwe skutki niezbędnej dezynfekcji.

- Wspieramy jak możemy. Dziękujemy w ten sposób wszystkim pracownikom szpitala i pogotowia, którzy codziennie z narażeniem własnego życia i zdrowia walczą o nasze. Wierzymy, że nawet niewielkie gesty mają dziś ogromne znaczenie. Komfort pracy jest mimo wszystko ważny, a bolące i podrażnione dłonie na pewno nie ułatwiają działania – powiedziała Anita Dobrzycka z NUTRIDOME.

Kremy NUTRIDOME zapakowane są w higieniczne i poręczne tuby, dzięki czemu krem na dłonie można wycisnąć, a nie trzeba za każdym razem dotykać go palcami. Formułę kremu wzbogacono masłem shea i olejem arganowym, a także prowitaminą B5. Połączenie tych składników nawilża, odżywia i pielęgnuje podrażnioną i wysuszoną skórę dłoni.

Skontaktuj się z nami
Dagmara Gac
Dagmara Gac Specjalista ds. komunikacji i PR
Dagmara Gac
Dagmara Gac Specjalista ds. komunikacji i PR
Więcej o Nutridome

Nutridome

body&spirit