Nutridome&Vogue na Dzień Matki

Nutridome&Vogue na Dzień Matki

Akcja jest ukłonem w stronę mam w dniu ich święta.

Z okazji Dnia Matki sklep z wyselekcjonowanymi kosmetykami Nutridome i prestiżowy magazyn Vogue obdarowały inspirujące i znane instamamy upominkami. 

Sklep NUTRIDOME codziennie dokłada starań, aby każda kobieta czuła się wyjątkowa. Z okazji Dnia Matki, NUTRIDOME wraz z prestiżowym magazynem VOGUE przeprowadzili szczególną, partnerską akcję. Czterdzieści znanych InstaMam, skupiających wokół siebie liczną i wierną publiczność, której każdego dnia przekazują inspirujące treści firmy obdarowały prezentami. Przesyłki trafiły m.in. do mam lekarek, aktorek, prawniczek czy artystek i mam prowadzących blogi parentingowe.

Zapakowane w elegancką torbę Vogue prezenty zawierały bukiet kwiatów przygotowany przez Annę Wojtalę - Kwiaciarę, najnowszy magazyn Vogue ze szczególną okładką nawiązująca do bliskości dziecka i matki bez względu na okoliczności oraz wyselekcjonowane kosmetyki i akcesoria ze sklepu Nutridome, a wśród nich m.in. serum z witaminami A,C i E marki Melo, maski Timeless marki Orphica czy pędzel marki SAY Makeup. Do pierwszych instamam prezenty trafiły już w poniedziałek. 

 

Skontaktuj się z nami
Dagmara Gac
Dagmara Gac Specjalista ds. komunikacji i PR
Dagmara Gac
Dagmara Gac Specjalista ds. komunikacji i PR
Więcej o Nutridome

Nutridome

body&spirit