SKLEP NUTRIDOME otwiera biuro prasowe

SKLEP NUTRIDOME otwiera biuro prasowe

Sklep kosmetyczny NUTRIDOME otwiera biuro prasowe.

Chcąc na bieżąco informować przedstawicieli mediów o swojej działalności oraz nowościach w branży beauty, sklep NUTRIDOME otwiera swoje biuro prasowe.

Sklep z wyselekcjonowanymi kosmetykami NUTRIDOME to wyjątkowe miejsce na mapie kosmetycznej, które swoją działalność rozpoczęło w 2017 roku. Od tego czasu sklep nieustannie się rozwija i cieszy rosnącym zaufaniem klientów o czym świadczą ich opinie. Celem NUTRIDOME jest umocnienie pozycji  na rynku poprzez wysokie standardy, wyselekcjonowany wybór kosmetyków, nowoczesny wizerunek i ciekawy koncept.

W newsroomie sklepu NUTRIDOME, który działa pod adresem https://newsroom.nutridome.pl/ znajdą się informacje o sklepie i nowościach w branży beauty. Za kontakty z dziennikarzami odpowiedzialna będzie Dagmara Gac, specjalista ds. komunikacji i PR NUTRIDOME.

- Zapraszam Państwa już dziś do kontaktu. Jestem do Państwa dyspozycji i mam nadzieję, że nasza współpraca będzie ciekawa i owocna. Sklep NUTRIDOME to wyjątkowe miejsce, któremu warto poświęcić uwagę – mówi Dagmara Gac, specjalista ds. komunikacji i PR sklepu NUTRIDOME.

Więcej o Nutridome

Nutridome

body&spirit