Sklep Nutridome.pl wspiera polską służbę zdrowia!

Sklep Nutridome.pl wspiera polską służbę zdrowia!

Dziś, 26 marca sklep NUTRIDOME.PL rozpoczął akcję przekazywania 10% od każdego zakupu Szpitalowi Uniwersyteckiemu w Krakowie.

Od 26 marca do odwołania sklep z wyselekcjonowanymi kosmetykami NUTRIDOME.PL będzie oddawał 10% od każdego zakupu Szpitalowi Uniwersyteckiemu w Krakowie. To akcja wspierająca jeden ze szpitali walczących w pierwszej linii z pandemią koronawirusa w Polsce.

Sklep NUTRIDOME.PL, aby wesprzeć polską służbę zdrowia w walce z koronawirusem, zdecydował o rozpoczęciu akcji wspierającej jeden ze szpitali zakaźnych z listy opracowanej przez Ministerstwo Zdrowia. Chodzi o Szpital Uniwersytecki w Krakowie. Akcja jest odpowiedzią na apele szpitala o pomoc, m.in. w zapewnieniu lepszych warunków pacjentom zakażonym koronawirusem, a także samym pracownikom szpitala, którzy potrzebują niezbędnego sprzętu.

Dziś, 26 marca sklep NUTRIDOME.PL rozpoczął akcję przekazywania 10% od każdego zakupu online szpitalowi. Po tygodniu od rozpoczęcia akcji, w godzinach popołudniowych na konto placówki medycznej przelana zostanie uzbierana kwota. Akcją objęte są wszystkie produkty dostępne w ofercie sklepu.

Klienci kupując mogą pomóc. Solidarność w tym trudnym czasie jest bardzo ważna. Akcja sklepu NUTRIDOME.PL to włączenie się w ogólnopolską inicjatywę #PomagamOnline.

Akcja trwa do odwołania.

NUTRIDOME.PL to sklep z wyselekcjonowanymi kosmetykami, który wyróżnia ekspercka i empatyczna obsługa oraz uważny dobór produktów. Wizyta w NUTRIDOME to oszczędność czasu - sklep podejmuje współpracę tylko z wybranymi markami, których produkty mają wyjątkowe formuły.

Szpital Uniwersytecki w Krakowie znalazł się na liście szpitali zakaźnych przygotowanej przez Ministerstwo Zdrowia. Do placówki kierowane są osoby zakażone wirusem SARS-COV-2. Sam szpital pisze o sobie: „połączenie doświadczenia i tradycji z najnowszymi trendami w medycynie na rzecz poprawy zdrowia i komfortu życia pacjenta”.

Skontaktuj się z nami
Dagmara Gac
Dagmara Gac Specjalista ds. komunikacji i PR
Dagmara Gac
Dagmara Gac Specjalista ds. komunikacji i PR
Więcej o Nutridome

Nutridome

body&spirit