Skorzystaj z cyklicznych zakupów na Nutridome.pl!

Skorzystaj z cyklicznych zakupów na Nutridome.pl!

Klienci mogą dokonywać cyklicznych zakupów.

W sklepie z wyselekcjonowanymi kosmetykami Nutridome klienci mogą korzystać z subskrypcji na wybrane produkty z asortymentu.

Cykliczne zakupy w sklepie z kosmetykami? Tak, to możliwe! Sklep z wyselekcjonowanymi kosmetykami Nutridome w myśl dbałości o komfort klientów wprowadził możliwość dokonywania zakupu cyklicznego online, lub inczej mówiąc - subskrypcji. Opcja ta jest dostępna dla produktów, których wartość przekracza 30 zł i które nie są aktualnie w promocji.

Na czym polega ten typ zakupu? Decydując się na cykliczny zakup, klient otrzyma dany produkt w wybranej przez siebie ilości i w wybranych odstępach czasowych. Sklep Nutridome.pl będzie dostarczał produkt aż do momentu edycji, zawieszenia lub anulowania subskrypcji. Karta kredytowa klienta zostanie obciążona za poszczególne zamówienie przed jego wysłaniem. Decyzując się na cykliczny zakup klient za produkt płaci 15% mniej.

Subskrypcję można w każdej chwili edytować, a także anulować lub zawiesić. Chcąc wykonać którąś ze wskazanych operacji wystarczy skontaktować się z infolinią Nutridome: +48 22 123 90 90 (infolinia czynna w godzinach 8-18) lub wysłać wiadomość adres email: kontakt@nutridome.pl.

Więcej o Nutridome

Nutridome

body&spirit