TWOJE ŻYWIOŁY - NUTRIDOME & YES

TWOJE ŻYWIOŁY - NUTRIDOME & YES

Naturalność i autentyczność połączyła Biżuterię YES oraz sklep z wyselekcjonowanymi kosmetykami NUTRIDOME.

Pod wspólnym hasłem żywioły zachęcają do ukojenia zmysłów i zadbania o swoje wnętrze. Akcji towarzyszy szereg działań i wyjątkowa promocja.

Żywioły są tajemnicą. Ziemia, Ogień, Woda i Powietrze działają nieustannie w doskonałej harmonii. Wiosną budzą się do życia i zachwycają swoją obfitością. W obecnej rzeczywistości, związek z naturą nabiera jeszcze większego znaczenia. Ten czas jest szczególnie ważny, żeby zadbać o swoje wnętrze. Spojrzeć w głąb siebie, nabrać dystansu i znaleźć wytchnienie. Sprawiać sobie drobne przyjemności i zadbać o własne rytuały z naturalną pielęgnacją w roli głównej i szlachetną biżuterią, która podkreśli osobowość.

Dlatego NUTRIDOME oraz YES wspólnie rozpoczynają akcję „Twoje żywioły NUTRIDOME & YES”. Nawiązując do budzących się żywiołów i potrzeby nowego otwarcia, przygotowały inspirujące treści w mediach społecznościowych oraz konkurs dla fanów. Dodatkowo, do każdych zakupów dokonanych na NUTRIDOME.pl klienci otrzymają w prezencie bon 50 PLN do zrealizowania na YES.pl, a klienci YES.pl zyskają 50 PLN do wykorzystania na NUTRIDOME.pl.

Promocja trwa od 22 kwietnia do 5 maja. Bony kwotowe klienci mogą zrealizować do 31 maja 2020 roku.

Regulamin promocji dostępny jest na stronach: NUTRIDOME.pl i YES.pl.

Więcej o Nutridome

Nutridome

body&spirit