Wyjątkowa kampania sklepu NUTRIDOME

Wyjątkowa kampania sklepu NUTRIDOME

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet ruszyła kampania, w której sklep NUTRIDOME przypomina wszystkim kobietom, że… zasługują na więcej.

A już 8 marca specjalnie dla wszystkich Pań sklep przygotował wyjątkową niespodziankę.

Choć do 8 marca zostało jeszcze kilka dni, w sklepie NUTRIDOME trwa już  kampania dedykowana kobietom z okazji ich święta. Sklep NUTRIDOME przygotował nie tylko wyjątkowe zestawy kosmetyków, ale także szersze przesłanie.

Hasło kampanii „Każda kobieta zasługuje na więcej” ma za zadanie przypominać kobietom, że nie tylko w tym wyjątkowym dniu, jakim jest 8 marca, ale także we wszystkich pozostałych dniach roku, mogą sięgać po więcej, ale także więcej oczekiwać. Sklep NUTRIDOME przypomina klientkom, że każda z nich powinna być świadoma swojej wartości i siły, a dokonując wyborów nie powinna zapominać o swoich potrzebach.

Aby te potrzeby zaspokoić w jak najwyższym stopniu, sklep NUTRIDOME przygotował wyjątkowe zestawy prezentowe. Zwolenniczki naturalnej pielęgnacji w ofercie znajdą cztery zestawy skomponowane z kosmetyków marki Melo. Produkty są w 97% naturalne. Zestaw NATURALNE PIĘKNO to mix pięciu produktów do pielęgnacji twarzy: serum z witaminami A, C i E, pianka oczyszczająca z kwiatem gorzkiej pomarańczy, peeling i maska z błotem z Morza Martwego oraz krem do cery suchej i zmęczonej z aloesem i zieloną herbatą.

Zestaw MOC MINERAŁÓW Z MORZA MARTWEGO to detoksykujący peeling i detoksykująca maska bogate w błoto z Morza Martwego, a także olej z opuncji, spirulinę i kwas hialuronowy.

Kolejny zestaw to NATURALNE OCZYSZCZENIE. W jego skład wchodzą pianka oczyszczająca z kwiatem gorzkiej pomarańczy i peeling enzymatyczny z kwasami owocowymi. Ostatnim zestawem kosmetyków marki Melo jest NARURALNA REGENERACJA I WYGŁADZENIE. To połączenie oczyszczającej pianki, detoksykującej maski i kremu do twarzy z olejem z czarnuszki.

To jednak nie wszystko. W ofercie znajduje się łącznie 16 zestawów. Poza wyżej opisanymi to także  m.in. zestaw z samoopalająca pianką BODY TONES oraz peelingiem do ciała OH!TOMI czy zestaw kosmetyków dla fanek makijażu.

Już 8 marca w sklepie NUTRIDOME na klientki będzie czekała wyjątkowa niespodzianka. Co to będzie? Uchylimy jedynie rąbka tajemnicy – wyjątkowy produkt w wyjątkowej cenie!

Skontaktuj się z nami
Dagmara Gac
Dagmara Gac Specjalista ds. komunikacji i PR
Dagmara Gac
Dagmara Gac Specjalista ds. komunikacji i PR
Więcej o Nutridome

Nutridome

body&spirit