Wyjątkowe korzyści i oferty specjalne dla klientów w Klubie Nutridome

Wyjątkowe korzyści i oferty specjalne dla klientów w Klubie Nutridome

Klienci mogą dołączać do Klubu Nutridome.

Sklep Nutridome uruchomił klub dla swoich klientów. Członkostwo daje możliwość korzystania m.in.  z dodatkowych rabatów.

Czym jest i jak działa Klub NUTRIDOME?

Klub Nutridome to wyjątkowy program skierowany do klientów sklepu Nutridome. Specjalnie dla nich przygotowana została oferta, która daje klientom wiele korzyści. Jak działa klub? Z karty płatniczej co miesiąc będzie pobierana kwota 49,99 zł. Pieniądze trafiają na konto klienta w NUTRIDOME. Zgromadzone środki w każdej chwili można  wykorzystać na zakupy w sklepie.

Co klienci zyskują dołączając do Klubu Nutridome?

Stały 20% rabat od cen regularnych, dostęp do ofert specjalnych oraz pierwsze 30 dni za darmo! Pierwsza opłata pobrana zostanie dokładnie po 30 dniach. Wcześniej klienci skorzystają z przywilejów bez zasilania konta. Ważną informacją jest również fakt, że klienta z NUTRIDOME nie wiąże żadna umowa i w każdej chwili można zrezygnować z członkostwa w Klubie.

Stan konta klienci zawsze mogą sprawdzić logując się na swoje konto na stronie nutridome.pl. Pieniądze odłożone na koncie w Klubie NUTRIDOME nie tracą ważności i nigdy nie przepadają. Klienci mogą je wykorzystać w każdej chwili.

W razie dodatkowych pytań, poradą służą konsultanci, z którymi klienci mogą porozmawiać dzwoniąc pod numer +48 22 123 90 90 (infolinia czynna w godzinach 8-18) lub wysylając wiadomość na adres email: kontakt@nutridome.pl.

Więcej o Nutridome

Nutridome

body&spirit