Wyjątkowe prezenty na Dzień Matki w NUTRIDOME

Wyjątkowe prezenty na Dzień Matki w NUTRIDOME

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Matki. Sklep NUTRIDOME przygotował wyjątkowe zestawy promocyjne!

Już od 12 maja klienci w ofercie NUTRIDOME znajdą zestawy, które mogą być prezentem z okazji Dnia Matki.

Jak co roku klienci poszukują idealnego prezentu dla swoich mam z okazji zbliżającego się Dnia Matki. Od wielu lat najczęściej wybieranym upominkiem są kosmetyki. 

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, sklep NUTRIDOME przygotował wyjątkowe zestawy prezentowe.  Zestawy są skomponowane z różnych produktów dostępnych w ofercie sklepu.

Dla mam, które doceniają produkty do makijażu o wysokiej jakości, proponujemy zestaw ROZŚWIETLONA CERA. Jego elementami są kultowy podkład kryjący NUTRIDOME, rozświetlacz NUTRIDOME oraz pędzel nr 12 marki SAY Makeup.

Zestaw PIELĘGNACYJNE NIEZBĘDNIKI powinien znaleźć się na półce każdej mamy. To kompozycja bezstsellerów sklepu NUTRIDOME. W zestawie znajdują się kremy na dzień i na noc NUTRIDOME, krem do rąk i  praktyczna kosmetyczka z ekoskóry.

Trzeci zestaw – PROFESJONALNA REGENERACJA – to idealny prezent dla mam, które nacisk kładą na dbałość o swoje włosy. Zestaw składa się z szamponu i odżywki do włosów z linii Re:scue, intensywnie regenerującego olejku do włosów Oiltense, a także eleganckiej kosmetyczki.

To jednak nie wszystko, co przygotował sklep NUTRIDOME. Od 15 maja ruszy promocja 1:1. Kupując krem na noc z linii TIMELESS marki ORPHICA, klient otrzyma krem na dzień TIMELESS marki ORPHICA gratis!

W ofercie sklepu NUTRIDOME są także inne zestawy prezentowe, spośród których klienci mogą wybrać ten idealny. Każdy może także skomponować własny, idealny zestaw prezentowy z produktów dostępnych w ofercie NUTRIDOME.

Szczegóły klienci znajdą na nutridome.pl a także w sklepach stacjonarnych.

Więcej o Nutridome

Nutridome

body&spirit