Wyjątkowe promocje świąteczne w sklepie NUTRIDOME

Wyjątkowe promocje świąteczne w sklepie NUTRIDOME

Święta tuż, tuż. To wspaniały czas, w którym naszych bliskich obdarowujemy prezentami.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w sklepie NUTRIDOME dostępne są zestawy świąteczne oraz kosmetyki w wyjątkowych cenach.

Według ostatnio przeprowadzonych i opublikowanych badań, kosmetyki, tuż obok biżuterii i książek, są najchętniej kupowanym prezentem świątecznym.

Święta to doskonała okazja do podarowania komuś bliskiemu wyjątkowych kosmetyków, których nie kupiłby na co dzień. Klienci chętnie sięgają po gotowe zestawy prezentowe. W zestawie cena produktów jest bardziej przekonująca i atrakcyjna. Zestawy świąteczne są również wyjątkowo zapakowane, cieszą oko i często nie wymagają dodatkowego ozdabiania. To gotowy podarunek, który może od razu znaleźć się pod choinką.

W sklepie z wyselekcjonowanymi kosmetykami NUTRIDOME klienci znajdą atrakcyjne i różnorodne zestawy świąteczne. W ofercie nie brakuje propozycji dla fanów aromatycznych i gorących kąpieli, wielbicieli rytuałów pielęgnacyjnych oraz skutecznej regeneracji. Zestawy dostępne są w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie www.nutridome.pl

Równie chętnie co po zestawy, klienci sięgają również po pojedyncze produkty, tworząc swoje własne, autorskie zestawy kosmetyków. Ekspedientki zadbają o każdy detal i wybrane przez klientów produkty zapakują tworząc niepowtarzalne zestawy świąteczne.

Przez cały grudzień oferta sklepu będzie bogata w atrakcyjne rabaty. Nie zabraknie promocji na bestsellery marki własnej sklepu NUTRIDOME, które będzie można kupić nawet 50% taniej, a także na nowości! Już od 9 grudnia samoopalająca pianka do ciała BODY TONES będzie o 30% tańsza. Taki sam rabat będzie przysługiwał klientom kupującym od 23 grudnia produkty marki kosmetyków naturalnych MELO: ultranawilżające serum z kwasem mlekowym i hialuronowym oraz rewitalizujące serum z wit. A, C E. To jednak nie jedyne promocje, które czekają na klientów sklepu NUTRIDOME.

Po więcej szczegółów zapraszamy do sklepu www.nutridome.pl oraz do sklepów stacjonarnych NUTRIDOME.

Zestaw świąteczne dostępne są tutaj:

https://nutridome.pl/zestaw-perfekcyjne-oczyszczenie

https://nutridome.pl/basic-collection-say-makeup

https://nutridome.pl/zestaw-wlosowe-sos

https://nutridome.pl/zestaw-pielegnacyjne-niezbedniki

https://nutridome.pl/zestaw-chwila-relaksu

https://nutridome.pl/zestaw-owocowe-spa

https://nutridome.pl/zestaw-profesjonalna-regeneracja

https://nutridome.pl/zestaw-piekne-spojrzenie

Więcej o Nutridome

Nutridome

body&spirit